קורס מקיף להכנת בירה

קורס הכנת בירה
איפה?

אצלנו בחנות – יגאל אלון 159 ת''א.

מתי?

פעם בחודש אנחנו פותחים קורס. המפגשים מתקיימים בהפרש של שבוע או שבועיים אחד מהשני, בין השעות 19:30-22:00.

מארגן:

Beer & Beyond

מה כולל?

שלושה מפגשים של כשלוש שעות כל אחד, טעימות של כ- 20 סוגי בירה שונים, סיכום כתוב של כל מפגש, כיבוד קל, מספר בקבוקים מהבירה שהוכנה בקורס, ותעודת גמר.

למי מתאים?

למעוניינים להתחיל להכין בירה בבית ולפתח את תחביב הכנת בירה ביתית. הקורס הוא מתנה נפלאה לאנשים שמחפשים דרך יחודית ומספקת למלא את זמנם החופשי ולהעשיר את עולמם הקולינרי.

כמה עולה?

790 ₪ לכל משתתף. הנחה של 10% לנרשמים בזוג. ניתן להירשם למפגשים בודדים בעלות של 300 ש''ח לכל מפגש.

 

קורס הכנת בירה למתחילים, המעניק את כל הידע הבסיסי הדרוש על מנת להתחיל להכין בירה ביתית לבד. הקורס משלב ידע מעשי ותיאורטי, והמפגשים מלווים את תהליך הכנת הבירה המלא, משלב תכנון ובישול הבירה, דרך יום הביקבוק ועד לטעימה של התוצר הסופי. 

משתתפי הקורס לומדים על חומרי הגלם השונים, רואים וחווים את תהליך היצור מתחילתו ועד סופו, מתנסים בעצמם בפיקוק הבקבוקים, טועמים סגנונות בירה רבים ומגוונים ונחשפים לנפלאות עולם הבירה. בסיום הקורס יש למשתתפים את הידע הדרוש כדי להכין בירה בבית בכוחות עצמם.

המדריכים שלנו הם בעלי נסיון רב והכשרה פורמלית בתחום הבירה, ומאז הקורס הראשון שלנו אי שם ב- 2007 הספקנו ללמד את רזי בישול הבירה לאלפי אנשים. בוגרי הקורסים שלנו הופכים ללקוחות נאמנים ומקבלים מאיתנו תמיכה מלאה לכל אורך הדרך והטבות מיוחדות.


לרכישת שובר השתתפות בקורס


צרו קשר לפרטים נוספים